WOLNE STANOWISKA

Pracuj z nami w branży, która ma sens. Kogo obecnie poszukujemy?
Przedstawiciel handlowy (własna działalność)
Szczecin i okolice Wynagrodzenie od 9 000 do 12 000 zł/mies. brutto

TRAFIN OIL PL Sp. z.o.o. to firma o międzynarodowym zasięgu. Działamy już w trzech krajach: Czechy, Słowacja, a od 2009 roku także w Polsce. Jesteśmy proekologiczną firmą, która pomaga punktom gastronomicznym i mieszkańcom w odbiorze oraz utylizacji zużytych olejów jadalnych. Dzięki naszej działalności sprawiamy, że samochody napędzane są biopaliwami wytworzonymi z odpadów.

W związku z dynamicznym rozwojem i poszerzaniem obszaru działania do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miejsce pracy: województwo zachodniopomorskie

Planowane rozpoczęcie współpracy: od 01.06.2024

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie klientów i realizacja planu sprzedażowego,
  • budowanie i podtrzymywanie relacji biznesowych,
  • monitorowanie i rozwijanie podległego rynku,
  • opracowywanie działań w celu zwiększenia sprzedaży,
  • analizowanie i raportowanie w zakresie sprzedaży i sytuacji rynkowej,
  • negocjacje handlowe,
  • dostawa i odbiór zamówień,
  • sprzedaż produktów firmy,
  • budowanie wizerunku firmy.

 Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako przedstawiciel handlowy,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży HoReCa,
  • prawo jazdy kat. B.,
  • posiadanie ważnej książeczki sanepidowskiej (orzeczenie lekarskie) lub możliwość wyrobienia,
  • znajomość topografii miasta/ regionu,
  • otwartość, dynamizm w działaniu, komunikatywność, przedsiębiorczość,
  • samodzielność w działaniu,
  • dobra organizacja własnej pracy,
  • umiejętność w nawiązywania kontaktów i utrzymywania dobrych relacji z klientami,
  • determinacja i skuteczność w osiąganiu celów.

Oferujemy:

  • półroczny kontrakt w ramach umowy o współpracy (własna działalność gospodarcza) z możliwością przedłużenia,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy,
  • samochód firmowy do wynajmu,
  • interesująca praca w młodym i dynamicznym zespole,
  • wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do zespołu i firmy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: praca@trafinoil.pl

Klauzula RODO

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trafin Oil PL Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Kierowca/Dostawca (własna działalność)
Szczecin i okolice Wynagrodzenie w przedziale od 14 000 do 20 000 zł/mies. brutto

KIEROWCA KAT. B/DOSTAWCA

  • odbiór zużytych olejów z punktów gastronomicznych tj.: hotele, restauracje, stołówki,
  • dostarczanie świeżych olejów do lokali gastronomicznych,
  • praca na terenie danego obszaru według zaplanowanej trasy,
  • prowadzenie busa do 3,5 t,
  • bieżący rozładunek i załadunek busa na magazynie firmy,
  • wsparcie przy rozładunkach transportu z Czech (1-2 razy w tygodniu) oraz przy inwentaryzacjach,
  • współdziałania handlowe na terenie obszaru,
  • wystawianie dokumentów księgowych do rozliczenia – faktury,
  • dbanie o powierzone mienie tj. samochód służbowy (samochód do wynajmu), telefon, drukarka,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

 Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,
  • posiadanie ważnej książeczki sanepidowskiej (orzeczenie lekarskie) lub możliwość jej wyrobienia,
  • doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego do 3,5 tony - min. 1 rok,
  • doświadczenie w dystrybucji,
  • znajomość topografii woj. zachodniopomorskiego,
  • umiejętność zarządzania swoim czasem i organizacji pracy,
  • nastawienie na osiąganie wyników i realizację celów,
  • komunikatywność, rzetelność, dyspozycyjność i odpowiedzialność,
  • niekaralność,
  • posiadanie własnej działalności.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o współpracę (własna działalność) od 06.2024,
  • praca od poniedziałku do piątku,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wsparcie doświadczonego zespołu i wsparcie przy wprowadzeniu do firmy.

Ewelina Cieślar
Kontakt

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas pod numer
Napisz na
Pepa
Z Trafin przyjeżdżają zawsze, kiedy tylko ich potrzebujemy, nawet sami dzwonią. Ich oleje są wysokiej jakości a jednocześnie w super cenie. A poza tym czuję się dobrze, bo wiem, że ze zużytym olejem…
Pepa
restauracja Na Růžku
Jirka
Serwis olejowy jest dokładnie taki, jak oczekiwaliśmy. Wszystko działa tak sprawnie, że praktycznie ich nie zauważamy. Po prostu w każdej chwili, bez obaw mamy wystarczającą ilość czystego oleju, a…
Jirka
restauracja Černý kůň